Заява Олександра Радецького з приводу відставки з посади заступника голови СБУ

25 липня мною, Олександром Радецьким, було подано Рапорт Президенту України Петру Порошенку з проханням про звільнення мене з посади заступника голови Служби безпеки України. Сьогодні Глава держави задовольнив моє прохання.
Flag_of_UkraineЦей крок для мене є складним, але єдино можливим – як для генерала, громадянина України, зрештою – людини, яка вірить у Бога.

Зовсім нещодавно Президент України довірив мені високу відповідальність, призначивши мене заступником голови СБУ. Першими моїми кроками на посаді були дії, спрямовані на боротьбу з корупцією у підпорядкованих мені підрозділах.

У скрутний час, в якому перебуває країна, ми повинні сконцентрувати всі сили на захисті державності. Україна не може далі бути годівницею для купки чиновників та їхнього оточення. Тим паче ганебно, коли країну розграбовують люди, уповноважені на захист її безпеки. Я був у зоні проведення Антитерористичної операції, я знайомий із багатьма офіцерами та бійцями, які перебувають у зоні АТО, і я не можу спокійно дивитись їм у вічі, коли мене запитують: коли закінчиться ця вакханалія з боку представників спецслужби.

Ставати весільним генералом я не можу собі дозволити – ні в очах Президента України, ні в очах побратимів, ні в очах власних дітей. Тому, в ситуації, за якої я не маю можливості на жодні серйозні зміни в підпорядкованих мені сферах, не мав іншого вибору, аніж подати Рапорт Президенту України з проханням про відставку.

Я не тримаюсь і не тримався за посади. Високо ціную довіру Глави держави, знаю про колосальні зусилля і самовіддачу, які докладає Петро Порошенко для розбудови України. У той же час, усвідомлюючи відповідальність перед Богом і власним народом, не можу бути прикриттям для людей, які служать не Україні, а власній кишені.

Твердо вірю, що зміни на краще в Україні відбудуться. Але усі зміни потрібно розпочинати із себе – так навчила нас Революція гідності. Можеш – дій, не можеш – відійди у бік, але не мовчи і не покривай безчинства.

Президент України Петро Порошенко має незламну волю і безсумнівне прагнення до побудови Нової України, за яку гинули українці на Майдані, яку зараз боронять наші хлопці на Донбасі. Ці прагнення поділяють багато моїх побратимів-офіцерів. Ці прагнення – вимога мільйонів українців. Тому ці прагнення будуть переможними.

Залишаюсь вірним Богові та Українському народові.
Слава Україні!

Генерал-майор Олександр Радецький.

Источник: politolog.org.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *