«Заохочення агресора – особлива форма співучасті в його злочинах», — Чубаров

«Заохочення агресора – особлива форма співучасті в його злочинах», — Чубаров

Пропозиції про поетапне зняття санкцій з Росії у разі тривалого перемир’я на Донбасі є «заохоченням агресора».

Так Голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров прокоментував на своїй сторінці в Facebook заяви глави Міністерства закордонних справ Німеччини Зіґмара Габріеля, передає Радіо Свобода.

«На думку міністра закордонних справ Німеччини Габріеля, якщо Росія погодиться на присутність «блакитних касок» (миротворців ООН – ред.) на Донбасі, то, «їй треба щось дати натомість, чим-небудь винагородити», маючи на увазі часткове скасування європейських санкцій… Якщо хто забув, незайвим буде нагадати, що катастрофи ХХ століття, що забрали десятки мільйонів людських життів, є багато в чому наслідком заохочення авторитарних режимів Гітлера і Сталіна», – написав Чубаров.

За його словами, «заохочення агресора – особлива форма співучасті в його злочинах».

Нагадаємо, 10 січня в ЗМІ з’явилася інформація, що міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Габріель, відомий своїми прихильними висловлювання на адресу Росії, висловився за те, щоб ЄС розпочав поетапно знімати санкції проти Росії у разі тривалого перемир’я на сході України.

Габріель не вперше заявляє про поетапне зняття санкцій з Росії. У березні 2017 року він також говорив, що в разі прогресу Росії у виконанні Мінських домовленостей, з неї можуть поетапно зняти санкції.

Зараз офіційна політика ЄС щодо санкцій, застосованих до Росії, полягає в тому, що ті обмеження, пов’язані з агресією Москви на сході України, можуть бути скасовані тільки після повного виконання Росією Мінських домовленостей, а ті, що введені через анексії Криму, – після деокупації півострова. Раніше Глава МЗС ФРН різко висловився щодо останніх санкцій США щодо Росії.

«Аргумент»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *