«За геноцид». Кармазін вимагає ув’язнення всього уряду Гройсмана

Уряд Гройсмана, включно з самим Гройсманом, має бути ув’язнений за «геноцид» українського народу та за невиконання Конституції.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України II, III, IV, VI скликань Юрій Кармазін.

Він пояснив, що в законі про пенсійне забезпечення чітко прописано, що уряд повинен щороку проводити індексацію пенсій. Однак за останніх 5 років, додав Кармазін, ніяких індексацій не відбувалося.

Ба більше, підкреслив екс-нардеп, прожитковий мінімум в Україні був знижений вдвічі.

«Ще до Революції Гідності прожитковий мінімум в Україні становив 119 доларів. У 2017-му році – 52 долари, а в 2018-му – 55. Зараз буде приблизно 53 долари. Таким чином, якщо порахувати життя українців за останніх 5 років, то тільки на індексаціях у них вкрали 76 мільярдів доларів! Це було за тих діячів, які керували урядом останніх 5 років. А це Яценюк і Гройсман», – наголосив Юрій Кармазін.

Він зізнався, що раніше найгіршим урядом він вважав «уряд Азарова». Однак після політики, яку проводив Кабмін останні 5 років, він зрозумів, що в порівнянні з «хлопчиками в коротких штанах» Азаров – супергеній.

«За останні роки уряд зменшив ВВП вдвічі! Як за таких умов він хоче підвищити прожитковий мінімум? За жодного уряду такого не було, що дефіцит Пенсійного фонду становить 150 мільярдів», – підкреслив екс-нардеп Кармазін.

Нагадаємо, з 1-го березня 2019-го року в Україні розпочалася автоматична індексація пенсійних виплат. Відповідні норми містяться в законі, ухваленому в жовтні 2017 року. Також пенсіонерам слід очікувати монетизацію субсидій та одноразову виплату від розмитнення «євроблях».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *