Юхим Шабшай розповів, як виховати дитину мотивованою та цілеспрямованю

Помилкове відчуття реалізованості нинішньої «золотої молоді» призводить до небажання чого-небудь досягати, апатії, депресії, як наслідок – пиятики, наркотиків.

Це дорога в нікуди, – зазначив в інтерв’ю виданню «ФАКТИ» власник компанії Shabshai technology Юхим Шабшай.

«Балувати – це прекрасно, але тут ключовим є слово міра. Авіценна говорив так: «Все є отрута, і тільки захід робить це ліками». У певному віці до семи років, дитину потрібно балувати, вона повинна відчувати себе королем. А ось з семи років час давати якісь завдання, щоб дитина вчилася спиратися на власні сили. Саме у віці від семи до чотирнадцяти усередині дитини формується сила характеру, його стрижень», — каже Юхим Шабшай.

За його словами, підвищити рівень особистої ефективності дитини, виховати його мотивованим і цілеспрямованим можна, але над цим доведеться попрацювати – і батькам, і дитині.

«Привчати дитину до праці просто необхідно. Сила характеру виховується через поставлені завдання, цілі і успішне досягнення цих цілей. Невелика мета – вона її досягнула, наступного разу збільшили, ще збільшили, ще – і через ці досягнення формується стрижень», — упевнений Юхим Шабшай.

Шабшай Ефим

Юхим Шабшай зауважив, що, якщо самі батьки не справляються, на допомогу прийде сімейний траблшутер. Розробкою і втіленням ефективних сімейних сценаріїв Юхим Михайлович займається понад 20 років.

«Ми завжди спираємося на сильні риси дитини, вони є всередині кожного. В кожній дитині, тим більше у «золотої молоді», є високий рівень свободи є творчість, головне його розкрити. Коли з’являється творчість, коли йде правильна підтримка, у дитини виростають крила, у неї з’являється смак, упевненість у собі і це дуже здорово! У нас був цікавий кейс, коли дитина у нас в таборі працювала на кухні, готувала їжу, як годиться, отримувала за це гроші, і їй так сподобалося, що зараз вона вже відкрила з батьком власний ресторан!», — зазначив Юхим Шабшай.

За словами Юхима Шабшая, подбати про краще життя для своєї дитини – це не тільки забезпечити його фінансову безпеку, це ще і дати правильні інструменти. Це і є завдання сімейного траблшутера. «У сучасному світі, в світі наростаючої невизначеності, все більше цінуватиметься мислення, вміння передбачати, уміння думати, вміння викручуватися і бути успішним у будь-якій ситуації», — упевнений експерт.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/yakscho-sami-batki-ne-spravlyayutsya-na-dopomogu-priyde-simeyniy-trablshuter-vlasnik-kompaniyi-shabshai-technology-yefim-shabshay-1595563.html

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *