Європа зніме з Росії політичні санкції

Парламентська асамблея Ради Європи переважною більшістю голосів затвердила рішення, яке має на меті зняття політичних санкцій з РФ.

Про це повідомляє УП, наголошуючи: «Майже всі поправки до резолюції, проект якої підготував наступний президент асамблеї Мікеле Ніколетті, запропоновані українською делегацією, були відхилені«.

«У тексті рішення лишилась норма про те, що ПАРЄ та Комітет міністрів (КМРЄ – виконавчий орган Ради Європи) мають гармонізувати правила участі та представництва країн-членів в обох статутних органах. Це має заборонити ПАРЄ продовжувати дію обмежень, що накладаються на РФ, без згоди країн-членів. По суті, це ставить під питання схвалення у ПАРЄ будь-яких санкцій проти РФ, а також означає, що всі обмеження, накладені на росіян в ПАРЄ, мають бути скасовані – бо в КМРЄ санкцій проти РФ немає«, – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується: конкретний механізм втілення нових положень може бути розроблений керівними органами ПАРЄ найближчим часом, «а враховуючи, що санкції мають поновлюватися щороку, обмеження можуть бути зняті вже в січні«.

Як відомо, у Росії заочно заарештували і оголосили в розшук Парасюка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *