Вже 30 дітей госпіталізовано в Дніпрі внаслідок отруєння в школі

Вже 30 дітей госпіталізовано в Дніпрі внаслідок отруєння в школі

У Дніпрі унаслідок отруєння в школі №62 госпіталізували 30 дітей.

Про це повідомляє прес-служба управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, передає Тиждень.ua. 

"Станом на 15-00 14.09.2018 зареєстровано 33 випадки захворювання, із них госпіталізовано 30 дітей, лікування в амбулаторних умовах отримує 3 дитини", – йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, харчування дітей у закладі здійснює ТОВ "Контракт Продрезерв 5", за результатами перевірки якого встановлено низку порушень: 

виявлено харчові продукти без супровідних документів та без відповідного маркування (м’ясо свинина, риба хек, банани свіжі, огірки свіжі, цибуля свіжа, борошно пшеничне);
не дотримується температурний режим зберігання швидкопсувної продукції (кисломолочна продукція, гастрономія) та зберігання плодово-овочевої продукції;
порушується поточність технологічного процесу в частині зберігання та використання кухонного інвентарю;
щоденне меню з приготування страв не конкретизовано;
не дотримуються правила миття кухонного посуду;
не дотримується режим поточного та генерального прибирання харчоблоку;
потребує поновлення маркування кухонного посуду;
потребують ремонту стіни та стелі на харчоблоці (виробничі цехи, мийне відділення);
недостатня кількість умивальників у їдальні, відсутні рушники;
відсутній договір на видалення харчових відходів;
відсутня подача гарячої проточної води до умивальників перед обідньою залою, в туалетах для працівників харчоблоку та школи, що унеможливлює дотримання вимог особистої гігієни персоналом та учнями.

"За результатами позапланового заходу складено припис щодо усунення порушень № 2575/6-18 від 13.09.2018. З метою недопущення виникнення подальших випадків захворювання, Головним державним інспектором Дніпропетровської області 13.09.2018 винесено рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів ТОВ "Контракт Продрезерв 5" терміном на 10 робочих днів, а також рішення про вилучення з обігу харчових продуктів (м’ясо свинина, риба хек, банани свіжі, огірки свіжі, цибуля свіжа, борошно пшеничне)", – додали в Держпродспоживслужбі.

 Нагадаємо, 13 вересня 16 учнів школи №62  міста Дніпра були шпиталізовані з ознаками харчового отруєння. За даним фактом поліція порушила кримінальне провадження за ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням)".

«Аргумент»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *