Впливає на самопочуття: медики розповіли, кому не варто носити щире золото

Золото не тільки має естетичну цінність, але і здатне впливати на самопочуття людини. Однак варто бути обережним, це кривавий метал, як його називають історики, адже воно стало причиною великої кількості жертв і носити його можна не всім.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Ukr.Media.

Упродовж багатьох століть вчені вивчали властивості золота і прийшли до висновку, що воно здатне впливати на самопочуття людини.

Так, під час одного з досліджень з’ясувалося, що золоті прикраси мають стимулюючу дію. Особливо протипоказано золото людям з активною нервовою системою. За словами вчених, цей метал уповільнює процеси обміну речовин в організмі. Від цього страждає нервова система, що в підсумку призводить до затяжної депресії, нескінченного стресу та нервових зривів.

Також з’ясувалося, що прикраси із благородного металу категорично протипоказані емоційним людям, вони є додатковим подразником. Людина, яка часто відчуває стреси і схильна до постійного впливу зовнішніх факторів, отримає від золотої прикраси тільки шкоду. Цей метал не можна носити людям, які страждають епілепсією, бо воно може спровокувати напади захворювання.

Виходить, що носити золоті прикраси варто тим, чиє життя не настільки сповнене емоцій і подій. Експерти запевняють, що метал наділяє силою і залучає удачу тільки тим, хто живе досить спокійним і розміреним життям.

Нагадаємо, експерти в області медицини і психології стверджують, що спека з великою ймовірністю може спровокувати в людини прояви нетипової агресивної поведінки і виникнення фобій. Це відбувається через прискорену стомлюваність головного мозку під дією спеки, що згодом позначається не тільки на психофізичному стані, але і на якості сну, концентрації уваги і апетиті.

Зазначимо, що психологи, які вивчають причини виникнення захворювань, розповіли про зв’язок між емоційним станом людини і зовнішніми їх проявами. За словами лікарів,  більшість захворювань можуть мати психосоматичну природу і  викликатися певними метафізичними причинами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *