Влада перетворила СБУ на «товариство» з «кришування» і рейдерства – нардеп

Народний депутат Володимир Парасюк заявив, що Служба безпеки України нині є таким собі товариством, яке займається «кришуванням» і рейдерством.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

За словами Парасюка, Служба безпеки не може одночасно займатися і розслідуванням економічних злочинів, і протидіяти тероризму.

«Але ми розуміємо, що у нашій державі СБУ була деякими політиками, президентами настільки знищена, що її перетворили на якесь товариство, яке просто займається «кришуванням» і рейдерством», – заявив парламентар.

При цьому він уточнив, що йдеться не про всіх працівників СБУ.На думку Парасюка, доти, поки правоохоронна система перебуватиме у такому ганебному стані, відбуватимуться випадки на кшталт стрілянини, яка сталася 3 липня в центрі Києва, внаслідок якої загинула людина.

Нардеп зауважив, що нині вбивства відбуваються не лише у площині протидії РФ: «Відбувається дуже багато замовних убивств, коли «прибирають» якихось успішних бізнесменів чи людей, які якось протидіють теперішній владі».

Тому, наголосив Парасюк, потрібно міняти керівництво і реформувати цю структуру.

Як відомо, низка громадських організацій вимагають позбавити Службу безпеки України непритаманних їй функцій в сфері економіки та боротьби з корупцією.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *