В СБУ постановили: Шарій і Клюєв не перебували в Україні протягом останніх 5 років

Служба безпеки України (СБУ) встановили, що кандидати у депутати Анатолій Шарій та Андрій Клюєв не перебували в Україні протягом останніх 5 років, що унеможливлює їхню реєстрацію на парламентських виборах.

Відповідні листи надіслані голові Центрвиборчкому Тетяні Сліпачук ввечері 3 липня, інформує прес-служба СБУ.

«За результатами повідомляємо, що Шарій А.А. виїхав за межі країни країни 24.01.2012 року через пункт пропуску «Зернове» (Сумська обл.) потягом Ковель-Москва та після цього на територію України не в’їжджав», – йдеться у першому листі. Тоді ж Шарія оголосили в розшук.

Крім цього, СБУ зауважує, що нині Шарій перебуває у статусі біженця, що унеможливлює його видачу Україні у відповідності до Женевської конвенції 1951 року.

«За результатами повідомляємо, відповідно до матеріалів кримінальних проваджень від 8.04. 2014 та від 22.01.2014 років стосовно Клюєва, які розслідуються Генпрокуратурою, вказана особа виїхала за межі України у 2014 році… Його перебування на нашій території не встановлено», – зазначає спецслужба.

«Адвокатами Клюєва встановлено місцем його реєстрації вказана Російська Федерація, Московська область, селище Шульгіно, вулиця Лісна», – пише СБУ.

У відомстві зауважують, що в лютому 2017 року Клюєв брав участь у російських телепрограмах, що «вказує на його безпосереднє перебування на території Росії».

«Таким чином, з урахуванням вищенаведеного, вважаємо, що А. Клюєв з 2014 року на території України не перебував, офіційні пункти пропуску державного кордону не перетинав», – йдеться у листі до Сліпачук.

НагадаємоВерховний суд України не зобов’язував ЦВК реєструвати екс-главу адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Клюєва і блогера Анатолія Шарія кандидатами в народні депутати.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *