В Одеській області кандидата в депутати Антона Кіссе зловили на підкупі виборців і використанні «сітки»

В окружкомі кажуть, що кандидат Антон Кіссе створив на окрузі «сітку» зі скупки голосів і з 13 липня почав перші виплати – по 500 грн.

«Нам передані конкретні факти того, як в Болграді, Арциз, Сараті і Таратуно довірені особи кандидата Антона Кіссе почали роздачу грошей по« сітці ». Починаючи з вчора, виплачують по 500 гривень. Ще 500 гривень обіцяють виплатити в разі перемоги кандидата – після дня голосування. За попередніми підрахунками отримати гроші могли вже близько двох тисяч виборців. Таке приховати неможливо », – розповів один з членів окружної виборчої комісії.

У Болграді інформацію про отримання грошей від Антона Кіссе підтверджують, але вважають це не підкупом виборців, а «компенсацією». Але при цьому, за самого кандидата голосувати не планують.

«Гроші взяла. Запропонували – я погодилася. Пенсії не вистачає, а так хоч ліки куплю. Сказали, що потрібно проголосувати на Кіссе. А як вони перевірять? Та ніяк. Голосувати за Кіссе все одно не буду. Він у нас більше вкрав за всі ці роки, ніж ці 500 гривень. Не така вже й велика компенсація », – поділилася 72-річна мешканка Болграда Світлана.

В окружній комісії вважають, що оцінку даним фактам повинні дати органи національної поліції.

У штабі кандидата в народні депутати Антона Кіссе коментувати інформацію відмовилися.

Нагадаємо, 30 червня громадська мережа ОПОРА зафіксувала перші спроби підкупу виборців Антоном Кіссе. За даним фактом було написано чотири заяви в поліцію. А ще раніше повідомлялося, що місцеві фермери звернулися в правоохоронні органи за захистом від спроб рейдерського захоплення місцевих підприємств з боку Кіссе і його оточення.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *