Уряд Чехії дозволив громадянам власноруч боротися з терористами

Кілька місяців тому президент Чехії Мілош Земан зробив досить несподівану публічну заяву – він закликав співгромадян озброюватися для боротьби проти «супер-голокосту», який влаштували ісламісти.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

І його заклик спрацював – в країні різко зросли продажі зброї. За словами продавців, громадяни злякалися хвилі ісламістів, яка нахлинула на Європу. Більш того, уряд зараз просуває свою «Другу поправку» – закріплення в конституції права громадян на самооборону.

У Чехії, до речі, і так досить лояльне законодавство – на 10 млн. громадян у 300 тисяч є ліцензія на володіння зброєю і 800 тисяч одиниць зареєстрованої зброї. Для того щоб отримати ліцензію, громадянинові має виповниться 21 рік, він повинен пройти іспит на володіння зброєю і не мати проблем із законом. Чехи також мають право на захист свого життя і майна.

Щодо цього політика Чехії йде наперекір настроям політиків в ЄС, адже після чергового теракту там кожен пропонує позбавити громадян можливості захищатись. І словами це не обмежується – ми вже повідомляли, що цього року в Європі суттєво посилили правила збройового законодавства.

Це означає, що ці зміни торкнуться і законодавства Чехії – громадян зобов’яжуть проходити психологічну перевірку, і ще невідомо, що буде з власниками напівавтоматичних гвинтівок з магазинами великої місткості, так як згідно з новими законами, така зброя стає нелегальною.
Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *