У команді Зеленського розповіли, за скільки часу можна звільнити Донбас та Крим

Повернути окупований Донбас під контроль України можливо за 5 років. При цьому повернення окупованого Криму – це більш віддаленіша перспектива. У цьому переконаний радник з національної оборони і безпеки переможця виборів президента Володимира Зеленського – Іван Апаршин.

«Сьогодні у нас дуже небезпечна ситуація (на Донбасі). Тому новому президенту України доведеться вирішувати, що з цим робити. Наші Збройні сили здатні в повній мірі забезпечити нашу з вами безпеку. Але ви знаєте, що наші ресурси обмежені», – сказав Апаршин в інтерв’ю виданню «Апостроф«.

Читайте також: Що обіцяє команда Зеленського зробити в оборонному секторі України

Щодо повернення Криму і Донбасу. Якщо на сьогодні Донбас – це перспектива на 5 років, то територія Криму – це перспектива більш віддалена,
– висловив переконання радник Зеленського.

При цьому Апаршин сказав, що не бачить можливості повернути українські території військовим шляхом через передбачувані великі втрати серед військових.

«Я можу спланувати військову операцію. Я знаю людей, які здатні її провести. Ми можемо виконати будь-які розрахунки аж до калібрів. Але я б не радив нікому взагалі розглядати можливість повернення наших територій шляхом проведення військової операції. Втрати будуть величезними», – пояснив член команди Зеленського.

Читайте також: «Військова доктрина» президента Зеленського: про що вона

30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Зеленського на виборах президента України. За нього проголосували понад 73% виборців. Тепер повинна відбутися інавгурація новообраного президента, а саме – до 3 червня. Церемонія може відбутися 28 або 30 травня, гадають у команді Зеленського.

що казав сам зеленський та члени його команди про війну на донбасі:

  • 27 квіт
    2019

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *