У Дрогобицькому районі педагогів навчали протидії дезінформації в інформаційному просторі

У Дрогобицькому районному відділі освіти відбувся семінар на тему «Медіаосвіта в позашкільній та позакласній роботі» для педагогів-організаторів.

Розпочала семінар методист методичного кабінету Ірина Зубрицька. Вона наголосила на важливості медіаосвіти для освітянської спільноти. Провела захід кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Наталія Пастушенко.

Учасники семінару дізналися про медіаграмотність, медіаосвіту, отримали відповідні навички для протидії дезінформації в інформаційному просторі, навчилися розпізнавати фейки, джинсу, факти та судження, маніпуляції з фото та заголовками.

Наприкінці заходу Наталія Пастушенко ознайомила присутніх з переліком інтернет-ресурсів, рекомендованих для поглиблення знань з медіаграмотності та для проведення позакласних заходів з відповідної теми, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *