У Чернігові пенсіонер стріляв по дитячих візочках

До журналістів звернулися перелякані люди, які живуть в одному будинку із 70-річним стрільцем на проспекті Перемоги, 40 в Чернігові. Він уже вбив декілька собак, тепер цілиться по дитячих візочках, повідомляє "Багнет".

Пенсіонер час від часу дістає зброю та стріляє з вікна. Потім запевняє, що то були звичайні петарди. 

Сусіди не знаходили ані гільзи, ані шматки від петард.

Лише коли знайшли  у своєму дворі тіло вбитого песика, все стало зрозуміло.

Розмовляти з "ворошилівським стрільцем" сам-на-сам сусіди не хочуть. Бояться пострілу в притул.

Днями ситуація повторилася.

"Нам вдалося дізнатися, що на ім’я цієї людини зброя не зареєстрована. Окрім того, що він нелегально зберігає її удома, так ще і стріляє в бік дитячих візків посеред білого дня!

Жінки, які той час гуляли з малечею, схопили дітей та заховалися по домівках. Тепер на вулицю бояться виходити…", — розповіла на умовах анонімності сусідка, яка стала свідком інциденту.

За словами сусідів, дружина чоловіка працює в пенсійному фонді. Люди подзвонили їй, чекаючи на адекватну реакцію. Утім, жінка стала на захист свого чоловіка. Найцікавіше в цій ситуації, що у дружини стрільця теж є маленькі онуки.

"Як вибухають петарди ми знаємо. У нас тут багато дітей живе… Це не петарди були, а зброя! Невже декілька 7-місячних сонних дітей у візочках так роздратували діда з другого поверху? Можливо, у нього є психологічні порушення", — припускає інша сусідка.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *