У Авакова відповіли команді Порошенка, що серіал «Слуга народу» чіпати не будуть

Заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян заявив, що до правоохоронних органів не надходили заяви від осіб, які б вбачали в епізодах серіалу «Слуга народу» загрози життю або здоров’ю.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

За його словами, у разі, якщо такі заяви надійдуть, вони отримають правову оцінку та реакцію від правоохоронних органів.

«Станом на сьогодні ані МВС, ані Національна поліція України не отримували жодних заяв та повідомлень від громадян, які побачили у епізодах телесеріалу «Слуга народу» загрози для власного життя та здоров’я», – сказав він.

Він додав, що у разі, якщо такі повідомлення надійдуть, вони будуть зареєстровані відповідно до норм чинного законодавства та отримають оцінку правоохоронного органу.

Троян також наголосив, що за поширеною інформацією про такі загрози штабом кандидата у президенти Володимира Зеленського відкрито кримінальне провадження за ст. 346 «Погроза або насильство щодо державного або громадського діяча» Кримінального кодексу України (за ролик, де Зеленського нібито збиває фура – Ред.).

Чиновник також повідомив, що з 1 грудня 2018 року Національною поліцією зареєстровано більше 8,4 тисяч випадків порушень виборчого процесу, відкрито 365 кримінальних проваджень та складено 756 адміністративних протоколів.

Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко звернулася до Міністерства внутрішніх справ з вимогою відкрити кримінальну справу на авторів, сценаристів та виконавця головної ролі серіалу «Слуга народу» через епізоди, де розстрілюється парламент і відбувається похорон президента.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *