Тимошенко закликає Раду захистити ГТС від корупційних посягань Порошенка

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звинуватила чинного президента Петра Порошенка в спробах привласнити українську газотранспортну систему (ГТС). Водночас Тимошенко закликала Верховну Раду стати на захист ГТС, повідомили на сайті «Батьківщини».

За її словами, сьогодні відбуваються епохальні авантюри. За останні місяці свого президентства, прикриваючись псевдопатріотичними гаслами, Порошенко спільно з його афілійованими компаніями планує привласнити українську ГТС.

«Віддається не просто половина ГТС за безцінь, а віддається в управління невідомо кому. І Україна позбавляється 3 млрд доларів щорічного доходу», – підкреслила лідер «Батьківщини».

Саме тому лідер «Батьківщини» закликала главу ВРУ та лідерів фракцій підтримати законопроект №8107, який забороняє будь-які маніпуляції з ГТС. Тимошенко попередила, в разі, якщо влада таки зважиться на тіньову приватизацію ГТС України, новий президент поверне її у власність держави.

«Хочу попередити всіх шахраїв, зокрема президента, новий президент поверне Україні ГТС і не поверне тих грошей, які за неї будуть заплачені. І це буде визначено Законом України про націоналізацію вкраденого українського стратегічного ресурсу», – додала Тимошенко.

Нагадаємо, Тимошенко прокоментувала інформацію про те, що дружина і дочка заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка мають російське громадянство.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *