Суд залишив під вартою звинувачуваного у вбивстві Юрія Вербицького

Апеляційний суд Києва 23 серпня залишив під арештом Олександра Волкова, за даними звинувачення причетного до викрадення активістів Майдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Таке рішення оголосив головуючий суддя Олег Присяжнюк

Суд відхилив апеляцію адвоката і залишив запобіжний захід Волкову без змін, він діятиме до 26 вересня. Рішення не підлягає касації.

«Ми задоволені рішенням суду, оскільки, Волков – не кінцева точка розслідування, і питання в тому, щоб отримати докази на тих осіб, які його залучали до злочину. Отримати докази щодо того, яким чином він дізнався про те, що Луценко і Вербицький прибудуть на територію лікарні», — сказав прокурор Департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Олексій Донський.

За його словами, основний блок аргументів адвоката був пов’язаний із тим, що Волков нібито тяжко хворий. «Я показував кількість його перельотів, жодних ознак хвороби в нього немає», — додав Донський.

Як повідомлялося, Печерський суд Києва 29 липня ухвалив рішення взяти під варту на 60 діб без права внесення застави Олександра Волкова, підозрюваного в організації викрадення під час Майдану в 2014 році Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. Волков підозрюється за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 146 («Незаконне позбавлення волі або викрадення людини»), ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 («Катування»), ч. 3 ст. 27, п. п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 («Умисне вбивство») Кримінального кодексу України.
У січні 2014 року учасники Майдану Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені з території Олександрівської лікарні у Києві та вивезені за місто. Після катування їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *