Смешко попросив Гриценка припинити істерику

Лідер політичної партії «Сила і честь» Ігор Смешко закликав главу «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка припинити істерику після того, як той пригрозив йому «обламати роги».

Відповідне послання Смешко залишив у Facebook.

«Не знаю, про які «рога» веде мову пан Гриценко. Відверто, не експерт у цьому питанні. Але, полковнику, припиніть істерику. Чергове непотрапляння до парламенту – це не привід для істерики. Життя є і поза Верховною Радою.

«Досвідчений» із 2004 року політик мав би, нарешті, навчитися мудрості у своєї чарівної дружини – Юлії Мостової. У тому числі вмінню програвати.

І дякую за ще один життєвий приклад, що підтверджує слова Марка Туллія Цицерона: «Найбільша несправедливість – сподіватися на вдячність за справедливість» та «очікувати величних вчинків від дрібних людей», – написав Смешко.

Нагадаємо, раніше Гриценко заявив, що «обламає рога» керівнику партії «Сила і честь» у тому випадку, якщо той буде закривати йому рота.

Конфлікт між політиками почався після ефіру одного з телеканалів, коли нардеп Дмитро Добродомов, який представляє «Громадську позицію» запитав у представника «Сили і честі» про депутатів від “Блоку Петра Порошенка” та “Опозиційного блоку”, які підуть на вибори у їх списку.

Через це запитання, за словами Добродомова, Смешко схопив його та погрожував застосуванням сили. Потім на нардепа накинувся охоронець глави «Сили і честі».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *