Родини Героїв Небесної Сотні виступили проти реконструкції на вулиці Інститутській

Родини Героїв Небесної Сотні виступили проти реконструкції на вулиці Інститутській

У вівторок, 19 березня, 28 представників родин Героїв Небесної Сотні виступили проти зміни ландшафту вулиці Інститутської, які передбачені проектом щодо побудови Меморіалу Небесній Сотні в Києві.

Про це вони повідомили під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, передає Тиждень.

 

 

 

За їх словами, реконструкція повністю знищить вулицю Інститутську як історичну пам’ятку, оскільки проект передбачає повну зміну зазначеної вулиці.

 

Крім того, представники родин героїв Небесної сотні звернулися до міністра культури Євгена Нищука, директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності Ігоря Пошивайла та голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича із відкритим листом на підтримку їх позиції щодо реконструкції Алеї Героїв Небесної Сотні.

 

Зокрема, вони закликали змінити проект реконструкції Алеї, щоб залишити незмінним історичний ландшафт місцевості, а також – повести широке громадське обговорення реконструкції.

 

"Ми вважаємо вкрай недоречним втручання в існуючий ландшафт Алеї, зміну бруківки та знесення дерев, що є свідченням подій 18-20 лютого 2014 року", – наголошується в документі.

 

Також як альтернативу представники родин Героїв Небесної Сотні пропонують сформувати та затвердити нове конкурсне завдання.

 

 

 

 

 

Як повідомлялося, 21 січня в Києві розпочались підготовчі роботи зі спорудження меморіалу на алеї Героїв Небесної Сотні.

 

Нагадаємо, 20 лютого 2018 року було підбито підсумки і представлено переможця конкурсу проектів майбутнього Меморіалу Героїв Небесної Сотні. За словами голови конкурсної комісії Матіаса Зауербруха, проект-переможець розробили у Львові архітектори Ірина Волинець і Марія Поцик.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *