РНБО має розглянути можливу держзраду Порошенка під час підписання Мінських угод – Портнов

Юрист Андрій Портнов запропонував винести на розгляд засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) хронологію підписання Мінських угод і дати оцінку таким ініціативам екс-президента Петра Порошенка, як амністія за злочини на Донбасі та автономія непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей.

Про це Портнов написав на своїй сторінці в Facebook.

На думку юриста, критики президента Зеленського, які заявляють, що згадані норми порушують інтереси України і допомагають Російській Федерації, опускають той момент, що в такому разі за державну зраду і підрив обороноздатності й національної безпеки слід судити екс-гаранта Порошенка.

«Слід нагадати, що амністію за злочини на Донбасі й автономію для непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей запропонував саме Порошенко. Це він закріпив ці норми в Мінських угодах і провів через усі міжнародні інстанції», – наголосив Портнов.

Раніше Андрій Портнов назвав «справжньою роботою на Кремль» розкрадання в оборонній сфері, до яких причетні люди з оточення колишнього президента Петра Порошенка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *