Рішення дисциплінарної комісії по Холодницькому буде складно оскаржити – Ситник

Рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів не звільняти главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького буде складно оскаржити, але НАБУ «не обмежиться цим і буде рухатися далі».

Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час прес-конференції в четвер у Києві, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Були фактичні дані, ми на них відреагували відповідно до закону і направили матеріали в компетентні органи. Це, на жаль, не антикорупційне бюро, це Генеральна прокуратура і Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів. Рішення ви знаєте», – зазначив Ситник.

За словами директора НАБУ, можливості для оскарження цього рішення досить обмежені. Водночас він додав, що НАБУ «не обмежиться тим, що сталося, і буде рухатися далі».

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура 31 липня відкрила кримінальне провадження щодо співробітників Національного антикорупційного бюро за розголошення даних досудового розслідування.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *