Рейдерська схема: мийник машин купив за 50 тис. грн завод, що коштує $8 млн

Мийник машин у Миколаївській області «придбав» завод, який коштує 8 мільйонів доларів.

Про це на пресс-конференції заявили керівники Братського маслопресового заводу, які наголошують на факті рейдерства, передає кореспондент UA1.

Зокрема, член Ради ГО «Бізнес – Варта», адвокат Тетяна Козаченко звернула увагу на дивну позицію правоохоронців та суддів.

«13 січня 2017 року ціле підприємство ТОВ «НЕСТ», якому належав маслопресовий завод, було перереєстроване на фізичну особу – громадянина Зайцева. Наступного ж дня він передав права власності на офшорну компанію. Вдумайтесь: мийник машин купив за 50 тисяч гривень завод, який коштує 8 мільйонів доларів. При цьому, там навіть не підроблені документи, їх взагалі не існує. Але протягом року суди не розглядають справу, влада ніяк не реагує», –наголосила адвокат.

Вона також додала, що чоловіка, на якого була оформлена власність заводу, вже немає в живих.

У свою чергу технічний директор ТОВ «БМПЗ» Юрій Одеколонов зазначив, що на заводі працювали 100 людей, а підприємство у селищі міського типу Братське Миколаївської області було містоутворюючим.

Нагадаємо, раніше лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявляв, що Генеральна прокуратура України 31 грудня 2017 року могла зареєструвати сотні кримінальних проваджень на український бізнес, щоб мати можливість для шантажу. 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *