Прогноз погоди на 20 березня: в Україні майже всюди – сонячно і сухо, найтепліше – на Сході

Погода в Україні у середу, 20 березня, буде сонячною та доволі теплою. Лише у декількох регіонах ймовірні дощі і то – лише з-поза ранку та вночі. Щоправда, температурні позначки у більшості областей будуть дещо нижчими, аніж у попередні дні.

У середу, 20 березня, Україна перебуватиме під дією антициклону Hannelore, який даруватиме сонце, чисте небо та суху повітряну масу. Щоправда, його дію дещо зіпсує атмосферний фронт далекого циклону Igor. Його слабка дія виллється у невеликі дощі у центральних, північних, а вночі й у західних регіонах. Водночас, у Карпатах ймовірний мокрий сніг. Про це інформує український синоптик Наталка Діденко.

Читайте також: Автор нашумілого «Квантового стрибка Шевченка» створив нову серію робіт: фото

Найтепліше у середу буде у південних і східних областях, а також – в районах центрального Дніпра. Так, на Херсонщині, Луганщині й у Криму синоптики обіцяють до +12…+14 градусів.

А ось найнижчі температурні позначки слід очікувати у деяких західних і північних регіонах. Так, на Волині, Прикарпатті, Тернопільщині, Хмельниччині, Сумщині та Полтавщині повітря прогріється максимум до +7…+9 градусів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *