Представники великого бізнесу розповіли, як ведуть боротьбу з трудовою міграцією

Поетапне підвищення рівня заробітних плат рішенням уряду в Україні може сприяти у вирішенні проблеми трудової міграції, однак поки великому бізнесу доводиться піднімати оплату праці своїм працівникам самостійно.

Зокрема, холдінг «Метінвест» тричі за останні півтора року підвищував зарплати своїм співробітникам: останнє підвищення склало в середньому 15%, про це повідомляється в прес-релізі групи компаній.

«Ми підвищуємо заробітну плату найбільш затребуваним робочим на підприємствах, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку праці і підвищувати внутрішню ефективність», – зазначив генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков.

Він уточнив, що підвищенням зарплат група компаній намагається наблизити доходи українських працівників до європейських і таким чином домогтися мінімізації проблеми трудової міграції.

«Наша мета – поступово скоротити розрив у доходах між українськими металургами і їх європейськими колегами. Створити умови для того, щоб українці не шукали заробітку за кордоном, а могли заробляти вдома, у своїй країні», – зазначив він.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *