Порошенко звільнив Ложкіна через розслідування – ЗМІ

Телеканал Al Jazeera заявив, що президент Петро Порошенко звільнив екс-главу Адміністрації президента Бориса Ложкіна зі складу Національної інвестиційної ради відразу після того, як телеканал подав запит щодо розслідування купівлі бізнесменом Сергієм Курченком медіахолдингу United Media Holdings (UMH).

За інформацією Al Jazeera, Порошенко відразу звільнив Ложкіна після того, як журналісти телеканалу зв’язалися з ними обома стосовно купівлі медіахолдингу Курченком.

Журналісти зазначають, що отриманий ними документ, нібито показує, що 130 млн доларів надійшли Порошенку та Ложкіну з позики, забезпеченої Курченком вкраденими активами. Раніше Al Jazeera опублікувала розслідування стосовно існування кредиту в розмірі 160 млн доларів, отриманого бізнесменом для придбання UMH.

«Курченко виділив 50 млн. доларів США як забезпечення для цього кредиту. Окрім того раніше секретний український судовий вирок, опублікований в січні Al Jazeera, вказує на те, що гроші зберігалися у трьох кіпрських компаніях, що входили до складу величезної кримінальної організації, спрямованої на розкрадання та відмивання 1,5 мільярдів доларів колишнім урядом Януковича», – йдеться у розслідуванні.

Журналісти доходять до висновку, що третина грошей, отриманих Ложкіним та його інвесторами від продажу медіахолдингу, були отримані шахрайським шляхом та мають незаконне походження.

Раніше повідомлялося, що Порошенко вивів зі складу Національної інвестиційної ради її очільника та екс-главу своєї адміністрації Бориса Ложкіна.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *