Порошенко розповів, коли радий буде зупинити закон про воєнний стан

Президент Петро Порошенко заявив, що воєнний стан в Україні може бути скасовано в разі деескалації ситуації та звільнення захоплених Росією моряків і кораблів.

Про це він сказав в інтерв’ю France 24.

За словами Порошенка, РФ повинна забрати свої війська, які перебувають на українсько-російському кордоні, а також прибрати з Азовського моря велику кількість військових кораблів. Адже саме через це, зауважив Порошенко, в українських прикордонних з Росією областях було запроваджено воєнний стан.

«І ми будемо раді зупинити закон про воєнний стан, коли відбудеться деескалація ситуації», – наголосив глава держави.

Окрім цього, Порошенко заявив про готовність до зустрічі у Нормандському форматі на рівні політичних радників для деескалації ситуації.

«Ми, безумовно, візьмемо участь у зустрічі Нормандського формату на рівні політичних радників, на яку ми ставимо термінове питання – вимогу до РФ повернути наших військових, кораблі та відкрити Керченську протоку», – зазначив глава держави.

Порошенко назвав захоплення українських моряків російськими військовими у нейтральних водах «брутальним порушенням міжнародного права і може мати подальші наслідки».

Нагадаємо, президент Петро Порошенко стверджує, що президент Росії Володимир Путін уже тиждень відмовляється відповідати на його запити про пряму телефонну розмову в будь-якому форматі.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *