Політтехнолога Петрова можуть арештувати із альтернативою 48 млн застави

Прокурори будуть просити обрати політтехнологу Володимиру Петрову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою застави у розмірі 48 млн гривень.

Про це в коментарі РБК-Україна повідомив адвокат Петрова Юрій Іващенко.

Адвокат повідомив, що така інформація зазначена у клопотанні прокурора.

«У клопотанні прокурора йдеться про те, що Петрову просять обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 48 млн гривень», – сказав адвокат.

Крім того, у ході судового засідання ще один затриманий у справі блогер Александр Барабошко зачитав з матеріалів справи, що обвинувачення проситиме для нього арешт з альтернативою застави 6,5 млн гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підозрюваний у справі про завідомо неправдиве повідомлення про злочин політтехнолог Володимир Петров перебуває в ІТТ. Також обшуки проходили і в квартирі блогера Олександра Барабошка. У коментарі він повідомив, що правоохоронці вилучили телефон та іншу техніку.

Додамо, раніше, на початку листопада Наталія Бурейко звинуватила заступника голови департаменту захисту економіки Нацполіції Олександра Варченка в домаганнях, після яких пішли повідомлення з погрозами розправи. Дівчина подала в прокуратуру заяву про погрози і переслідування з боку чиновника. Однак пізніше вона заявила про те, що стала жертвою цинічної провокації і попросила вибачення у сім’ї Варченка.

Підкреслимо, співробітники Головної військової прокуратури затримали Володимира Петрова в справі про завідомо неправдиве повідомлення про злочин, а також порушення таємниці листування правоохоронця.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *