Поліграф підтвердив, що Савченко готувала держпереворот – СБУ

У Службі безпеки заявляють, що детектор брехні підтвердив наміри народного депутата Надії Савченко здійснити повалення конституційного ладу в Україні та її готовність піти на злочини, щоб захопити державну владу.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«За результатами проведеного дослідження комісією експертів надано категоричні висновки про наявність у Савченко Н.В. позитивних психофізіологічних реакцій, які свідчать, зокрема, про те, що Савченко Н.В. обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь у незаконних діях з поваленням конституційного ладу та особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу», – йдеться у повідомленні.

У СБУ наголошують, що «Савченко також обговорювала плани збройного захоплення влади та брала участь у підготовці збройного захоплення влади, для чого з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади підшукувала та перевозила зброю».

«Розроблені плани з насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади Савченко обговорювала з Рубаном В.В., Захарченком О.В., Тимофєєвим О.Ю. Савченко Н.В. обговорювала зі спільниками плани вбивства керівників держави, зокрема особисто розподіляла ролі в замахах. Нею був розроблений чіткий план вбивства керівників держави, вона домовлялася зі спільниками, хто і що має робити під час замаху на вбивство керівників держави. Свої плани вона доводила до Тимофєєва О.Ю. та Рубана В.В.», – заявляють у Службі безпеки.

У правоохоронному органі зазначають, що «поліграф також засвідчив, що Савченко готувалася здійснити теракт в «Урядовому кварталі» та будівлі Верховної Ради.

Разом з тим експерти не виявили позитивних психофізіологічних реакцій на питання поставлені стороною захисту, зокрема: чи бажала Савченко змінити владу в Україні в конституційний спосіб, чи вважає вона діяльність президента України, народних депутатів України, прем’єр-міністра України, секретаря РНБО, членів Кабінету Міністрів України, керівників політичних партій злочинною, наголошують у прес-службі.

Повідомляється, що у зв’язку зі свідомою протидією Савченко проведенню судової психологічної експертизи з використанням поліграфу, комісія експертів не змогла поставити нардепу всі запитання, а проведення експертизи було припинене.

Нагадаємо, захист позафракційного депутата Верховної Ради України Надії Савченко має намір оскаржити повідомлення про підозру.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *