ОБСЄ виявила на окупованому Донбасі російську станцію наземної розвідки

На околиці Первомайська зафіксовано російську пересувну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1». Цю станцію вже втретє зафіксували на окупованій території Донецької області.

У звіті СММ ОБСЄ від 3 травня зазначається, що станцію наземної розвідки зафіксував безпілотник 2 травня 2019 року.

Читайте також: Українські військові отримають нову потужну зброю: фото

Як повідомила міжнародна спільнота InformNapalm, станцію на території Донбасу помічали раніше. Так, влітку 2015 року її виявили в арсеналі бомбардування «Хан», у жовтні 2016 року – на озброєнні бандформування «ДРГ Патріот», яке комплектується російськими найманцями та кадровими військовослужбовцями РФ.

Війна на Донбасі,
Проросійські бойовики використовують станцію «Кредо-М1»

Війна на Донбасі,

Потім станцію виявили у жовтні 2016 року в окупованій Оленівці.

Війна на Донбасі,

«Кредо-М1» також двічі фіксували на окупованій території Луганської області. Там її використовували артилерійські підрозділи російських окупаційних військ в 2015 році. Документи, які проаналізували волонтери спільноти вказують на те, хто, коли і в якій кількості комплектував підрозділи окупаційних військ і проросійських бойовиків озброєнням цього зразка.

Війнна на Донбасі,

У березні 2016 року були знайдені докази, що російська станція ПСНР-8 є на озброєнні так званої «10-ї артилерійської бригади ЛНР».

Станцію прийняли на озброєння ЗС РФ у 2002 році. Вона дозволяє автоматично виявляти і встановлювати координати рухомих наземних, повітряних і надводних цілей та корегувати вогонь своєї артилерії.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *