Названо найкращий фрукт для діабетиків

21 століття – не найбільш екологічно чистий час. Відповідно, на тлі цього підвищується ступінь різних захворювань, найпопулярнішими з яких вважаються рак і діабет. Щоб максимально зменшити групи ризику хворих, варто звернути свою увагу на натуральні і доступні рослинні продукти.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Одними з найбільш корисних сезонних ягід, дозволених при порушенні засвоєння глюкози, вважається чорна смородина. Їх корисні властивості полягають у високому вмісті вітамінів і мінералів, необхідних при цукровому діабеті.

Вітамін А відповідає за виведення токсинів. Крім цього, вітамін відповідає за клітинний ріст і загальний імунітет організму.

Стосовно вітаміну групи В можна відзначити те, що він сприяє нормальному засвоєнню жирів і вуглеводів, що надходять, а це особливо важливо при діабеті другого типу.

Вітамін С є потужним антиоксидантом, що захищає ліпіди від пошкодження.

Також смородина багата вітаміном Е, який здатний розріджувати кров і запобігати склеювання кров’яних пластин, які ведуть до появи небезпечних бляшок і розвитку тромбозності.

Крім усього, ця літня ягода володіє високим вмістом заліза, необхідного для транспортування кисню в судинах і підвищення їх еластичності.

«Солодка, на глюкозу ласа», – саме з таким гаслом смородина була визнана найкращими ліками при діабеті.

До того ж, її корисні властивості зберігаються не тільки в плодах, а й у листках. Відповідно, з цього можна зробити висновок про те, що незабаром на ринку можна очікувати і медикаменти з екстрактом смородини, що дозволять знизити ціну на лікування.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що лікарі-дієтологи вже давно говорять про неймовірну користь квасолі для здоров’я. Цей рід бобових знижує тиск, підвищує гемоглобін, покращує роботу серцево-судинної і нервової систем, а також сприяє схудненню.

Нагадаємо також, квасоля очолює список продуктів, які безпосередньо впливають на довголіття. Крім того, щоб подовжити життя, необхідно вживати червону капусту, зелень, насіння льону, гриби,  ягоди, кукурудзу, горіхи та чай.

Крім того, американська кардіологічна асоціація повідомила про перегляд критеріїв визначення підвищеного тиску, що призвело до збільшення гіпертоніків.

Тим, хто  страждає від стрибків тиску,  лікарі  рекомендують вживати в їжу  цибулю і часник. Фітонциди, яких достатньо в  цих овочах,  допомагають очистити судини і знизити рівень холестерину, а, як відомо, це сприятиме і зниженню тиску.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *