«Народний фронт» підтримає Тимошенко на президентських виборах – ЗМІ

Лідери партії «Народний фронт» досягли попередніх домовленостей з Юлією Тимошенко про взаємодію на виборах президента.

Про це, посилаючись на джерела в партії, Юлії Тимошенко та Адміністрації президента, повідомляє Страна.ua, зазначаючи: секретар РНБО та один з лідерів «Народного фронту» Олександр Турчинов остаточно відмовивсь від посади голови неформального передвиборного штабу Петра Порошенка, а сама партія переорієнтується на взаємодію з Тимошенко.

Крім того, зауважується: за інформацією з оточення міністра внутрішніх справ та ще одного з лідерів НФ Арсена Авакова, процес переговорів з Тимошенко вже зайшов досить далеко – «Активна стадія переговорів почалася місяць тому і буквально днями були досягнуті конкретні домовленості про політичну взаємодію Тимошенко і Авакова, який виступає головним комунікатором від «Народного фронту». Турчинов і керівники НФ також у цьому ж руслі діють».

При цьому наголошується: у «Батьківщині» підтвердили проведення «активних» переговорів з «Народним фронтом».

«Є певні тенденції. Не перший рік до нас ходять мажоритарники від «Народного фронту», пропонують свої ідеї щодо роботи та співпраці. Крім того, Юлія Володимирівна оголосила нашу позицію – що Україні краще підходить форма правління «парламентська республіка», а лідери «Народного фронту» не раз заявляли, що їм ближче за духом саме така конфігурація. У нас є точки дотику, з яким можна працювати», – заявив член політради партії Андрій Павловський.

Як відомоРНБО зняла санкції з «лотерей Пашинського».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *