Нардеп від БПП Дубневич змахлював у декларації на 2,8 млн грн – НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки кримінального правопорушення в декларації народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» Богдана Дубневича.

Про це інформує прес-служба Нацагентства.

НАЗК встановило, що Дубневич у декларації за 2016 рік не вказав 7 власних земельних ділянок та 1 ділянку дружини, а також не зазначив вартість ще 5 об’єктів – 4 квартир дружини та своєї земельної ділянки.

Також депутат не задекларував корпоративні права дружини у чотирьох господарських товариствах, недостовірно вказав суму її доходу від здачі майна в оренду і не вказав суму отриманих ним дивідендів.

Загалом у декларації Дубневича знайдено недостовірних відомостей на суму понад 2,8 млн гривень, про що повідомлено до Національного антикорупційного бюро.

Раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро підозрює депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича, котрий є братом нардепа Богдана Дубневича, у привласненні 93,2 млн гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» під час постачання товарів за завищеними цінами у 2015-2017 роках.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *