Ми приб’ємо «контрабас»: Зеленський розповів коли закінчиться реформа митниці

Президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що до кінця 2019 року проблеми з контрабандою на українській митниці буде повністю вирішено.

Про це глава держави розповів у інтерв’ю ТСН зазначивши, що як на митниці так і на кордоні «дуже сильно зменшився рівень контрабанди».

Читайте також: Нефьодов назвав головні пріоритети митниці на 2020 рік

Так, зупинили велику кількість контрабанди. Ми закінчимо контрабанду, коли буде реформована митна служба і податкова. Ми це все зробимо. Це буде впродовж… думаю, до кінця 2019 року. Ми приб’ємо «контрабас»,
– наголосив президент.

Володимир Зеленський також зазначив, що всі бояться, і не знають, куди нести хабарі.

«Ми отримуємо тисячі меседжів з приводу, ну візьміть, ну підіть. Всі бояться, зі мною не говорять, просто знають, що я – є приколи в Facebook – я одразу дзвоню Баканову. Так, одразу ж дзвоню Баканову – тут немає проблем», – сказав Зеленський.

До слова, раніше керівник новоствореної Державної митної служби України Максим Нефьодов розповів 24 каналу про шляхи боротьби з контрабандою, яка забирає чималі суми з бюджету України. Детальніше – читайте тут.

Що каже Нефьодов про боротьбу з контрабандою?Керівник новоствореної Державної митної служби України Максим Нефьодов розповів, що схем з контрабанди – дуже багато, і саме тому методи боротьби мають бути методами комбінації.

З контрабандою можна боротися такими способами:
IT-засоби, наприклад, простежуваності продукції;
технічні засоби: сканери, автоматичні ваги, системи розпізнавання облич і так далі.
обмін інформацією, аби з Польщі не виїжджали айфони, а в Україну не приїжджала через 20 метрів керамічна плитка,
прийняття законодавства про так зване NCTS – спільний транзит (транзитна декларація, яка має однакову цінність для різних країн).

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *