Короткий огляд спінінгових котушок: що потрібно знати новачку для вибору котушки

Важливо взяти до уваги наступні нюанси: тип підібраного вудилища, метод «полювання» за рибою, передбачувана вага майбутнього трофея і особливості водойми.

Придбати спінінгові котушки можна на сайті https://ukesa.com.ua/, де запропоновано асортимент сучасних мультиплікаторних виробів, а також безінерційних моделей від перевірених виробників.

Що являють собою безінерційні котушки?

Більшість професійних рибалок віддають свою перевагу саме безінерційним пристроям, які мають прості і надійні функції. Серед запропонованого асортименту можна підібрати вироби, призначені для ультралайтових приманок, а також важкі пристрої — для зберігання великої кількості волосіні.

Прийнято виділяти кілька важливих критеріїв, завдяки яким можна вибрати відповідну котушку для спінінга:

  • Плавний хід: цей показник відіграє важливу роль, гарантуючи чутливість приманки, яка знаходитися на іншому кінці спінінга.
  • Габарити шпулі. Щоб не помилитися з розміром шпулі, потрібно звернути увагу на метод вудіння і параметри волосіні або «плетінки».
  • Переднє або заднє фрикційне гальмо. Наявність цього гальма дозволяє вчасно відпустити волосінь при виведенні великого трофея. Тому рибалці вдасться вберегти волосінь від можливих розривів, враховуючи характер риби.

Різновиди мультиплікаторних котушок

Всі сучасні мультіплікаторних моделі діляться на дві великі групи:

  1. Стандартні котушки — величезні важкі пристрої, вага яких стартує від 300 грам. Такі моделі призначені для роботи в парі з важкими приманками, вага яких варіюється від 20 до 80 грам. Рибалки прозвали ці вироби «бочонками», через специфічної форми, яка насправді нагадує бочонок.
  2. Низькопрофільні котушки для спінінга вагою до 200 грам. Ці пристрої допоможуть рибалкам «вполювати» бажаний трофей за допомогою легких приманок і тонких шнурів або волосіні. Такі котушки отримали другу назву «мильниці» через наявність обтічного корпусу, виконаного з карбону. Зручна форма гарантує моментальне проходження волосіні крізь великі пропускні кільця. Тому шанси на закид приманки на далеку відстань помітно збільшується, що особливо важливо під час активного «полювання» за хижою рибою.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *