Гройсман доручив дізнатись, скільки насправді коштує доставка пенсій

Кабінет міністрів України доручив Державній аудиторській службі в 10-денний термін провести перевірку того, як «Укрпошта» формує ціну на доставку пенсій.

Про це на засіданні уряду в середу повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Уряд дасть доручення Державній аудиторській службі перевірити формування ціни на доставку пенсій українським пенсіонерам «Укрпоштою». Ми чули нещодавно різні заяви: будуть носити – не будуть носити пенсії. Я наголошую на тому, що це неприпустимо», – зазначив Гройсман.

За його словами, коли стане зрозуміла вартість, в Кабміні будуть вирішувати, яким чином виходити з відповідної ситуації.

«От нам говорять, що за кожну доставку пенсії потрібно заплатити, умовно кажучи, 3 гривні. У мене питання: це реальна вартість чи завищена? Коли ми розумітимемо вартість, ми будемо говорити далі, яким чином виходити з цієї ситуації», – підсумував прем’єр.

Нагадаємо, раніше «Укрпошта» заявила про намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тисяч відділень у сільській місцевості, якщо не буде підвищено тарифи.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *