Google створив цікавий дудл з нагоди Дня Землі

У понеділок, 22 квітня, відзначають  День Землі. З цієї нагоди Google привітав користувачів цікавим дудлом.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Google створив цікавий дудл з нагоди Дня Землі

В цікавій анімації розповіли про унікальних представників флори і фауни, що преставлені на планеті – найвище дерево, птаха з найбільшим розмахом крил, найменшу тварину, одну з найбільших водних рослин, а також про найдавніших тварин, що живуть на Землі.

День Землі – комплекс різноманітних заходів, що їх проводять навесні з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. Також «День Землі» — громадянська ініціатива, відкрита для приєднання будь-яких людей, груп і організацій.

День Землі – це символ єдності, усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями людство може боротися з глобальними екологічними і існуючими соціальними проблемами.

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, як врятувати Землю від екологічної катастрофи. Все більше вчених схиляються до думки, що людству доведеться шукати позаземні джерела мінералів, які містять рідкісні для Землі елементи, такі як: золото, кобальт, залізо, рутеній, реній, вісмут, осмій, родій, молібден, магній, нікель, паладій, платину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *