Голова парламенту Словаччини про події на Азові: Україна вже обдурила нас із «загиблим» журналістом

Голова Словацького парламенту – Національної ради Андрей Данко вважає, що українська влада може приховувати правду про події 25 листопада в Азово-Керченській акваторії.

Голова Словацького парламенту зазначив, що конфлікт між Росією і Україною у Керченській протоці повинен бути вирішеним з «прохолодною головою, а не показуючи пальцем, поки не буде відомо, яким чином це сталося», передає прес-служба Словацької національної партії, членом якої є Данко.

«Для нас дуже небезпечно, якщо напруженість посилюється. Але настільки ж небезпечно для нас робити заяви з дня на день на основі статей з медіа», – повідомив голова Словацького парламенту.

За його словами, потрібно спокійно подивитися на всі події і факти щодо інциденту в Керченській протоці та не робити поспішних суджень.

«Я не людина, яка довіряє Порошенку. Знову ж таки, за повідомленнями, Україна обманула з померлим журналістом (уточнюється, що йдеться про Аркадія Бабченка). Ми повинні спокійно подивитися на всі події і факти, але насправді я боюся, що деякі люди з нами знову просто зіграли. Не вимагайте від нас негайно давати судження і не вимагайте мільйона санкцій, важливий мир між Україною і Росією», – пояснив Данко.

Він додав, що санкції проти Росії у цьому випадку не будуть ефективними. На думку голови Словацького парламенту, обидві сторони повинні сісти за стіл і вирішували ситуацію без воєнного стану.

Нагадаємо, країни-учасниці Європейського Союзу працюють над спільною заявою щодо захоплення українських катерів і їх екіпажів в Керченській протоці.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *