Facebook видалила «Лабораторію Касперського» зі списку пропонованих антивірусів

Facebook видалила «Лабораторію Касперського» зі списку пропонованих антивірусів

Facebook в жовтні 2017 р виключила продукцію «Лабораторії Касперського» зі списку пропонованих користувачам антивірусних програм.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на лист компанії комітету сенату США. Як зазначає агентство, лист з відповідями на запитання сенаторів компанія направила 8 січня, пишуть Ведомости.

«У жовтні 2017 року ми видалили антивірус Касперського зі списку продуктів, які ми надаємо користувачам», — повідомила Facebook.

У вересні 2017 р міністерство внутрішньої безпеки США наказало всім держустановам країни протягом трьох місяців відмовитися від використання продукції «Лабораторії Касперського». Відомство прийшло до висновку, що софт може використовуватися російськими спецслужбами для доступу до урядових документів.

У грудні президент США Дональд Трамп підписав закон про оборонний бюджет, одне з положень якого забороняє федеральним органам влади використовувати продукти «Лабораторії Касперського».

У «Лабораторії Касперського» визнали звинувачення США необгрунтованими і заявили про готовність довести свою непричетність до шпигунства. Компанія також звернулася до американського суду з вимогою скасувати розпорядження влади.

«Аргумент»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *