Дрібних хабарників саджають у в’язницю, а топ-корупціонери абсолютно безкарні – експерт

За корупційні справи та хабарництво в Україні до в’язниці потрапляють лише чиновники низького рівня, тоді як високопосадовці залишаються безкарними.

Про це розповіла експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська в ефірі телеканалу ZIK.

Вона зазначила, що згідно зі статистикою за останній рік є близько тисячі вироків, однак строк ув’язнення отримали посадовці низького рангу. Зокрема, у в’язницю на 5 років сіла чиновниця за хабар у декілька тисяч гривень.

«Натомість Роман Насіров, якого звинувачують у нанесенні державі збитків розміром у 2 млрд гривень, не має ризику найближчим часом потрапити до в’язниці. Так само, як і Мартиненко, щодо якого вже доведено розкрадання на 17 млн доларів», – заявила вона.За минулий рік, зауважила Красносільська, єдині топ-корупціонери, кого вдалося притягнути до відповідальності – два голови районних державних адміністрацій, вироки щодо яких наразі ще й оскаржуються.

Проблема в тому, констатувала експерт Центру протидії корупції, що для хабарника в Україні безпечніше брати у великих обсягах.

Нагадаємо, Герой України Степан Хмара вважає, що корупція починається від президента Петра Порошенка, тому він не має бажання із нею боротися.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *