Для чиновників Порошенка купили Mercedes-Benz у екс-регіонала Васадзе

Державне управління справами закупило два автомобіля за 4,4 млн гривень, повідомили Українські новини.

В системі публічних закупівель ProZorro йдеться, що за виділені кошти були придбані позашляховик Toyota Land Cruiser і мінівен Mercedes-Benz.

Позашляховик Toyota Land Cruiser вдалося купити за 2,3 млн гривень тільки з другого разу. Спочатку на торги був зареєстрований тільки один учасник — «Фірма» Алмаз Мотор, ЛТД «. Через відсутність двох конкурентів торги скасували.

З другого разу в торгах взяли участь три компанії, але найнижчу ціну запропонувала «Фірма» Алмаз Мотор, ЛТД».

Зазначимо, що переможець конкурсу зареєстрований в Дніпрі, а її директором є Олександр Корнієнко, а бенефіціаром — Олексій Шох.

Тендер на закупівлю Mercedes-Benz V-Class V 250 Avantgarde за 2,7 млн гривень провели три рази і невдало, оскільки ніхто не захотів брати участь. Після цього ДУСя домовилася з спільним підприємством у формі ТОВ «Автомобільний дім – Україна Мерседес-Бенц» про закупівлю даного авто за 2,35 млн гривень.

Власником компанії є колишній нардеп від «Партії Регіонів» Таріел Васадзе, засновники – він і ПрАТ «Українська автомобільна корпорація», колишній віце-прем’єр-міністр Олег Слєпічев (1991-1992) і екс-дипломат, президент асоціації автовиробників «Укравтопром» Михайло Резник , директор – Олег Бойко.

Нагадаємо, раніше уряд Польщі хотів відсудити у Васадзе 70,5 млн доларів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *