Аваков: Для Порошенка брехати – як дихати

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заперечує, що поліція працювала на виборах проти колишнього глави держави Петра Порошенка.

Про це Аваков написав на своїй сторінці в Facebook.

«В інтерв’ю УП Порошенко безсовісно бреше, виправдовуючи свою поразку на виборах тим, що проти нього «була робота поліції». Поліція, як і МВС в цілому не працювали на нього, а працювали на чесні вибори. Ми працювали на людей і на Україну! На жаль, для Порошенка брехати – як дихати, і тому він програє!», – зазначив глава МВС.

За його словами, Порошенко «довів країну до такого емоційного стану, що люди дуже захотіли повірити не йому – брехунові, а будь-якій чесній людині».

«Він, Порошенко, методично душив боязкі паростки надій в 2014, він в цьому винен. Більшість позитивного в ці роки відбувалося не завдяки йому, а всупереч… Можна тільки уявити собі – чого б можна було досягти країні, не сконцентруйся він в боротьбі за владу і гроші…Мені його не жаль. Шкода країну…», – написав Аваков.

Як повідомлялося раніше, 15 липня Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило нову кримінальну справу за заявою проти президента Петра Порошенка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *