Американські лікарі розповіли, скільки кроків на день потрібно робити

Медики закликають робити щонайменше 8900 кроків на день.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “The Sun”, лікарі з Массачусетської лікарні (США) визначили, що навантаження у 8900 кроків на день допомагає запобігти хворобі Альцгеймера.

На початку дослідження медики провели сканування мозку 182 дорослих у середньому віці 73 років, після чого добровольці проводили щорічні тести протягом шести років і носили пристрої стеження для моніторингу їх фізичної активності. У деяких вже були утворені бляшки, які є відмінною рисою хвороби Альцгеймера, що збільшують ризик нейродегенеративного захворювання.

Як показали спостереження, функції мозку погіршувалися повільніше, якщо люди мали достатню фізичну активність.

«Позитивний вплив спостерігався навіть при скромних рівнях фізичної діяльності, але найкращі результати відносяться до 8900 кроків. Одним з найбільш вражаючих висновків нашого дослідження було те, що збільшення рухової активності не тільки уповільнювало зниження когнітивних функцій, але і старіння самих тканин мозку », – зазначили вчені.

Нагадаємо, раніше американські вчені з’ясували, що гормон ситості, відомий під назвою холецистокінін, сприяє зменшенню ризику розвитку хвороби Альцгеймера – важкої форми деменції, що не піддається лікуванню і приводить до смерті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *