Війни не буде, але: Донбасу напророкували сумне майбутнє

Серйозного загострення ситуації на Донбасі не буде, війна не вигідна російському президенту Володимиру Путіну, не вигідна  Україні. Однак і на повернення окупованих територій також не варто очікувати, Донбас буде ще довго знаходиться в підвішеному стані. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку в інтерв’ю “Сегодня” зробив російський політолог Дмитро Орєшкін.

Експерт зазначає, що для Путіна війна на сході країни означатиме санкції, а для України – зрив Мінських домовленостей, осуд Заходу, а також можливість для Путіна відкрито вести бойові дії.

Орєшкін впевнений, що ситуація складається по аналогу Придністров’я: “Це буде постійний головний біль для України і гальма для вступу в Євросоюз і НАТО. У довгостроковій перспективі це глухий кут для цих територій”.

При цьому він зазначає, що говорити про повернення можна тільки тоді, коли Україна буде показувати таку ж соціально-економічну динаміку, як Польща. А поки цього немає, Донбас, залишиться в підвішеному стані, буде приводом для риторики та політичних ігор з нульовим результатом.

Орєшкін назвав окуповану територію – територією без майбутнього, статусу і надії, життя на якій контролюється бандитським режимом.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощення отримання паспортів для жителів окупованих територій Донбасу, які перебувають під контролем бойовиків «ДНР-ЛНР».

При цьому в Пенсійному фонді РФ заявили, що на пенсію зможуть розраховувати лише ті мешканці Донецької та Луганської областей, які не тільки отримають паспорти РФ, але й переїдуть жити в цю країну.

Також повідомлялося, що Євросоюз не планує вводити нові санкції проти РФ через рішення Російської Федерації роздавати російські паспорти на Донбасі.

Міністр праці РФ Максим Топілін заявляв, що для отримання російської пенсії жителі Донбасу з путінськими паспортами все одно повинні зареєструватися на території РФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.