У Порошенка заявили, що не бояться об’єднання Садового із Гриценком

У виборчому штабі чинного глави держави Петра Порошенка не бояться об’єднання лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового з очільником політсили «Громадянська позиція» Анатолієм Гриценком.

Про це на брифінгу в п’ятницю заявив речник штабу діючого президента Олег Медведєв, передає Українська правда.

«Наш аналіз показує, що нечисленні вже на даний момент виборці Андрія Івановича (Садового – ред.) в різних пропорціях розподіляються приблизно між шістьма кандидатами. І навіть можу вам сказати, що частина виборців Садового в разі його зняття з дистанції готова голосувати за Петра Порошенка, а не тільки за Анатолія Гриценка», – наголосив він.

Щодо можливості об’єднання самого президента з кимось з кандидатів Медведєв запевнив, що такий союз «не вплине істотним чином на розстановку сил в кампанії і на ранжування кандидатів в рейтингах».

Втім, за словами речника, рано чи пізно питання про таке об’єднання постане, особливо після того, як січневі опитування показали лідерство кандидата Володимира Зеленського.

«Питання про такі переговори (щодо об’єднання – ред.) постане на порядок денний, особливо в контексті підготовки до другого туру», – сказав Медведєв.

Як повідомлялося раніше, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента, висловивши при цьому підтримку іншому кандидату – очільнику політсили «Громадянська позиція» Анатолію Гриценку.