Рішення дисциплінарної комісії по Холодницькому буде складно оскаржити – Ситник

Рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів не звільняти главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького буде складно оскаржити, але НАБУ «не обмежиться цим і буде рухатися далі».

Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час прес-конференції в четвер у Києві, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Були фактичні дані, ми на них відреагували відповідно до закону і направили матеріали в компетентні органи. Це, на жаль, не антикорупційне бюро, це Генеральна прокуратура і Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів. Рішення ви знаєте», – зазначив Ситник.

За словами директора НАБУ, можливості для оскарження цього рішення досить обмежені. Водночас він додав, що НАБУ «не обмежиться тим, що сталося, і буде рухатися далі».

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура 31 липня відкрила кримінальне провадження щодо співробітників Національного антикорупційного бюро за розголошення даних досудового розслідування.