Портнов заявив, що адвокат Порошенка збрехав про відкриту проти нього кримінальну справу

Відомий юрист Андрій Портнов заявив, що адвокат екс-президента Петра Порошенка Ігор Головань збрехав про нібито відкрите проти нього кримінальне провадження за «завідомо неправдиве повідомлення про злочин» у ДБР щодо п’ятого президента.

Про це Портнов повідомив у своєму Telegram.

«Адвокат Порошенко заявив, що стосовно Портнова зареєстровано кримінальне провадження про неправдиве повідомлення про злочини Порошенко. У нас є невелика відмінність. Я завжди показую на підтвердження своїх слів документ», – написав він.

Юрист додав до посту документ Державного бюро розслідувань.

«Зараз я демонструю документ Державного бюро розслідувань, з якого прямо випливає, що адвокату Порошенко в цьому відмовили, тому що він навіть не зміг правильно оформити заяву. Перспективний у вас адвокат, Петро Олексійович. Будемо потихеньку вас обох тренувати», – підкреслив Портнов.

Нагадаємо, раніше адвокат Петра Порошенка Ігор Головань заявляв, що правоохоронці відкрили справу проти юриста Андрія Портнова за фактом його заяв до ДБР про злочини екс-президента Петра Порошенка. Адвокат стверджував, що справу відкрито за ст. 383 (завідомо неправдиве повідомлення про злочин) Кримінального кодексу.