Навіть не Гітлер: в Росії розповіли, на кого схожий Путін

У прагненні захопити і утримувати владу в Росії Володимир Путін не тільки перевершив Гітлера та Геббельса, але і зрівнявся з таким одіозним авторитарним правителем як екс-президент Зімбабве Роберт Мугабе.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів російський фінансист і блогер Слава Рабинович.

Кажучи про стійкість режиму Путіна експерт відзначив важливу роль пропаганди:

«Перше, що зробив Путін, – розгромив НТВ. Потім він взяв під контроль всі інші на той момент незалежні ЗМІ. Це робили Гітлер і Геббельс, це робив Мугабе (президент Зімбабве з 1987 по 2017 роки, але реальну владу утримував з 1980-го року, – НП), це багато, хто робив».

Навіть не Гітлер: в Росії розповіли, на кого схожий Путін

Це призвело, на думку Рабиновича, до повної влади Путіна в країні, порівнянної з найяскравішими прикладами у світовій історії:

«20 років пропаганди роблять свою справу. Якщо це робити щодня і за наростаючою, можна багато чого досягнути. В цьому відношенні Геббельс і Гітлер могли б самі взяти уроки в цих хлопців. Путін – це великий Мугабе. У Зімбабве тотальна пропаганда працювала багато років, хто був не згоден, той їхав, а хто залишався – ламали мозок. Це й робить Путін 20 років».

Крім іншого, Путін спирається на силовиків, що в результаті дало унікальний приклад узурпації влади:

«Путін створив силовий апарат. Владу в країні узурпували спецслужби. Путінське ОЗУ в змичці зі спецслужбами тепер є власниками держави Росія, хоч саму державу вони демонтували, але від її імені вони скоюють свої злочини. Ніколи в історії у мафії не було своєї держави», – підкреслив Рабинович.

Повну версію інтерв’ю з експертом можна прочитати тут: В Росії є людина, яка здатна розгромити Путіна — Слава Рабинович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.