Мені це вже все набридло: Гройсман поставив умову для Коболєва

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що до 24 квітня «Нафтогаз» повинен знизити тарифи на газ для населення до ринкової – менше 8,55 гривень, інакше він ініціює відставку голови компанії Андрія Коболєва.

Про це Гройсман повідомив на засіданні уряду 17 квітня.

16 квітня у НАК «Нафтогаз» відповіли, що не можуть знизити ціну на газ до ринкової згідно із постановою Кабміну.

«Такого нахабства від державної компанії, те, що ми чуємо сьогодні по відношенню цін на газ, про диктат з боку державної компанії, яку нам треба виписати постанову і так далі – я про таке не чув у жодній країні світу.

У тому числі цей монополіст доклав максимум зусиль, щоб міжнародні організації вимагали від нас додаткових цін на газ», – заявив прем’єр-міністр.

Гройсман наголосив, що зараз кон’юнктура ринку дозволяє зробити ціну на газ меншою за 8,55 гривень.

«І тому український уряд прийняв рішення і зобов’язав НАК «Нафтогаз України» знизити тарифи до ринкової ціни, яка менше за 8,5 гривень», – сказав він.

«До 24 числа Нафтогаз має повідомити всіх українців, що ринкова ціна буде меншою за 8,55. Якщо цього не відбудеться, я ініціюю відставку керівника Нафтогазу, і буду просити уряд підтримати мою пропозицію. Мені це все вже набридло, як і мільйонам українців – коли приватні інтереси менеджменту компанії ставлять вище за інтереси українців»,– додав Гройсман.

Прем’єр зауважив, що всі, хто не погоджується із цим, можуть покласти заяву на стіл і йти гуляти: «Думаю, конкуренції для таких фахівців у світі не буде».

Нагадаємо, вже 17 квітня у «Нафтогазі» попросили Кабінет міністрів знизити ціну на газ для населення з 1 травня 2019 року, скасувавши постанову №867.