Луценко назвав Лещенка «політичним скунсом» і пригрозив йому викликом на допит

Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав народного депутата Сергія Лещенка «політичним скунсом» і заявив, що він «прямо втручався в американські вибори».

Таку заяву Луценко зробив під час брифінгу 14 травня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«У світі є така тварина, вона називається скунс. Вона відома не розумовими здібностями, не якимись особливими бійцівськими здібностями, а тільки тим, що може зіпсувати повітря настільки, що навколо неї не залишається можливості бути нікому з нормальних людей. Сергій Лещенко є прикладом такого політичного скунса», – сказав він.

За словами Луценка, нардеп і директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник під час останніх виборів президента США агітували за кандидата Гілларі Клінтон «часто на небезкоштовній основі».

«Щоб більше нікому не свербіло бути скунсом, народний депутат Лещенко буде викликаний до слідства, і йому будуть поставлені питання, а, можливо, і вручена підозра про розголошення даних досудового слідства у так званій «чорній касі» Партії регіонів, яка призвела до втручання в американські вибори з української території», – сказав Луценко.

Нагадаємо, до цього Лещенко заявив, що Луценко дезінформував адвоката президента США Трампа в справі про чорну бухгалтерію Партії регіонів.