Аваков: Для Порошенка брехати – як дихати

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заперечує, що поліція працювала на виборах проти колишнього глави держави Петра Порошенка.

Про це Аваков написав на своїй сторінці в Facebook.

«В інтерв’ю УП Порошенко безсовісно бреше, виправдовуючи свою поразку на виборах тим, що проти нього «була робота поліції». Поліція, як і МВС в цілому не працювали на нього, а працювали на чесні вибори. Ми працювали на людей і на Україну! На жаль, для Порошенка брехати – як дихати, і тому він програє!», – зазначив глава МВС.

За його словами, Порошенко «довів країну до такого емоційного стану, що люди дуже захотіли повірити не йому – брехунові, а будь-якій чесній людині».

«Він, Порошенко, методично душив боязкі паростки надій в 2014, він в цьому винен. Більшість позитивного в ці роки відбувалося не завдяки йому, а всупереч… Можна тільки уявити собі – чого б можна було досягти країні, не сконцентруйся він в боротьбі за владу і гроші…Мені його не жаль. Шкода країну…», – написав Аваков.

Як повідомлялося раніше, 15 липня Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило нову кримінальну справу за заявою проти президента Петра Порошенка.